SERNOPEDA.LT - AUKŠČIAUSIOS RŪŠIES MĖSOS PRODUKTAI

Žvėriškai skanu!

Aukščiausios rūšies mėsos produktai, žvėriena, jautiena, kiauliena ir kita.

Apie mus

Mes esame mėsos perdirbimo įmonė UAB „ŠERNO PĖDA“ , gaminame  mėsos gaminius ne tik iš kiaulienos, jautienos, bet ir iš žvėrienos (elnienos, stirnienos, briedienos, šernienos, bebrienos).
Daugumą produkcijos gaminame pagal senolių tradicijas, naudojame  natūralius prieskonius,gaminius rūkome tikru kaimišku dūmu taip stengdamiesi išsaugoti produkto savitumą, autentiškumą.
Gaminamos produkcijos asortimente dominuoja ŽVĖRIENOS GAMINIAI.Įmonė žvėrieną superka iš Lietuvoje ūkininkų užaugintų žvėrelių ir iš medžiotojų su kokybės pažymėjimais, liudijančiais aukštą žaliavos kokybę. Žvėrienoje yra mažiau cholesterolio, jos maistinė vertė kur kas didesnė, nei naminių gyvulių, ar paukščių, todėl ją rekomenduoja sveikos mitybos specialistai.
Mes  taip pat siūlome gaminius iš kiaulienos bei jautienos. Mėsa tik iš Lietuvos ūkių. Kokybiškų žaliavų naudojimas leidžia pagaminti aukščiausios rūšies ir kokybės gaminius.

Lietuviška produkcija

TIK IŠ LIETUVIŠKO ŪKIO

Superkame tik Lietuvos ūkininkų užaugintą ir Lietuvos miškuose sumedžiotą žvėrieną (elnieną, stirnieną, briedieną, šernieną, bebrieną). Gyvuliena (kiauliena, jautiena, aviena) taip pat perkama tik iš Lietuvos ūkių.
Todėl drąsiai galime sakyti, kad gaminame tik „LIETUVIŠKAI”, bet ne tik lietuviams, o visiems, kas vertina lietuvišką kokybę, originalumą ir autentiškumą.
„ŽVĖRIŠKAI” skanių gaminių asortimente dominuoja žvėrienos gaminiai, bet gausu ir tradicinių Lietuvos ūkiuose auginamų gyvūlių mėsos gardumynų.

IŠLAIKYTOS SENOLIŲ TRADICIJOS

Ar Tu žinai, kaip kvepia namai, kaip namuose mama verda rūkytą kumpį? Nuo tada, nuo vaikystės, buvo didžiausias noras išsaugoti tėvų tradicijas, pagaminti tokią skanią dešrą, kaip gamindavo senoliai. Ir mums pavyko!
Daugumą žvėrienos ir gyvulienos produktų gaminame pagal senolių tradicijas, naudodami natūralius prieskonius. Gaminius rūkome tikru „kaimišku” dūmu,  taip stengdamiesi išsaugoti produkto savitumą, autentiškumą.
Šiandien UAB „ŠERNO PĖDA” didžiuojasi turėdama Tautinį paveldą.

AUKŠČIAUSIA RŪŠIS

Mes už kokybę ir naujoves. Gyvename ir dirbame su meile. Todėl čia viskas „ŽVĖRIŠKAI” skanu – paragauk ir Tu! ”
Perkama žaliava iš Lietuvoje užaugintų ir sumedžiotų žvėrelių yra tik su kokybės pažymėjimais, liudijančiais aukštą žaliavos kokybę, garantuojančiais saugų maisto vartojimą.
Kokybiškų žaliavų naudojimas leidžia pagaminti aukščiausios rūšies ir kokybės gaminius, kuriais didžiuojamės Lietuvos ir užsienio rinkose jau 10 metų.

Prenumeruokite SERNOPEDA.LT Naujienlaiškius!

Prenumeruokite mūsų naujienšlaikį ir pirmieji sužinosite informaciją apie apie akcijas, naujienas ir kt.